Dr. Scheller z certyfikatem

Z wielką przyjemnością informujemy Państwa o nadaniu oznaczenia ÖKO-TEST „sehr gut” (ocena bardzo dobra) naszemu produktowi: Dr.Scheller Das Naturkonzept Przeciwzmarszczkowy krem na dzień Olejek arganowy & Amarant oraz Balsam do rąk Nagietek (Calendula)! ÖKO-TEST Magazin jest od wielu lat jednym z najbardziej kompetentnych wydawnictw przeprowadzających testy produktów i publikujących ich wyniki. Otrzymanie takiego wyróżnienia ma ogromne znaczenie, ponieważ produkty są oceniane przez wysokiej klasy ekspertów.

 

W każdym wydaniu miesięcznika „ÖKO-TEST” znajduje się 10-12 testów z różnych dziedzin życia. W ciągu 20 lat istnienia magazyn ten zdołał przetestować ponad 60 000 produktów. Najważniejszym kryterium było, jest i będzie zdrowie nas wszystkich. W ten sposób magazynowi „ÖKO-TEST” udało się zwrócić uwagę na wiele problematycznych składników w różnych produktach.

Wniosek jest taki, że to co naturalne jest najbardziej wartościowe dla naszej skóry. Konsumenci w Europie już dostrzegli tę zależność, dlatego produkty ekologiczne stają się coraz bardziej popularne.

 

Używając kosmetyków naturalnych nie tylko dobrze i zdrowo wpływamy na skórę

i organizm, ale także ma to pozytywny wpływ na nasze środowisko naturalne. Surowce używane do produkcji kosmetyków naturalnych, a także materiały, z których zrobione są opakowania, są łatwo odnawialne i nie obciążają środowiska naturalnego.

 

Przeciwzmarszczkowy krem na dzień Olejek arganowy & Amarant. zasługuje na szczególną uwagę, ponieważ jest dostępny od niedawna w sprzedaży. Rzadko się zdarza, żeby produkt otrzymał bardzo dobrą ocenę w ÖKO-TEST w tak krótkim czasie od wprowadzenia na rynek.

 

Na wyróżnionym produkcie pojawiła się naklejka „ÖKO-TEST sehr gut” informująca

o bardzo dobrej ocenie uzyskanej przez ten produkt.

Anna 14-stek (sponsorowany)

© Copyright Problemy zdrowotne 2021